GodDeal NABÍDKA

Predaj na Slovensko

 Informácie o predaji na Slovensko, pozri tu. Je možné zaslať tovar v hotovosti na dobierku alebo si môžete zvoliť platbu vopred na účet do banky na Slovensku. Cena dopravy v tomto prípade je rovnaká ako pre objednávky po Českej republike.

Dotaz na zboží

Potřebujete poradit?

Certifikace:

 

8Mpix Mini DV DVR špionážní kamera s fotoaparátem - sluneční brýle, SPY CAM

SLEVA až 70%


ELEKTRONIKA » Sluneční brýle s elektronikou
ŠPIONÁŽNÍ a protišpionážní technika, bezpečnostní kamery, rušičky » Kamery špionážní s vlastní pamětí

Cena s DPH:899.00 Kč
Doporučená cena:999.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Připraveno k odeslání 100 ks
ks

Miniaturní špionážní kamera s digitálním rekordérem umístěná ve slunečních brýlích. Objektiv kamery je díky malému průměru velmi nenápadně zasazen do středu brýlí mezi skla. Může pořizovat fotografie v rozlišení 1280x960 pixelů nebo nahrávat video ve formátu MP4 - 720x480/25 snímků za sekundu. Videonahrávky jsou pořízeny včetně zvuku, který snímá integrovaný mikrofon.

Napájení systému zajišťuje vestavěná baterie LiPol o kapacitě 400mAh, která se nabíjí při spojení s PC. S plně nabitou baterií je systém schopen až 6 hodin činnosti. K PC připojíte nahrávač speciálním přiloženým kabelem USB. Není potřeba žádných speciálních ovladačů; chová se jako standardní vysokokapacitní zařízení.

Provedení i velikost kamery ji předurčuje k nahrávání všude tam, kde nechcete, aby přítomnost kamery byla zaznamenána - samozřejmě ovšem tam, kde není samo o sobě podezřelé nosit sluneční brýle… (v takovém případě by Vás mohl zajímat produkt "Miniaturní kamera v propisce s MP4 digitálním rekordérem"). Jedná se tedy o skrytou kameru navíc se skrytým mikrofonem maskovanou ve slunečních brýlích s kvalitními polarizačními zatemněnými skly. Mikrofon snímá čistě vše v okolí cca 15 metrech čtverečních. Příklady použití: policejní výslech, videopoznámky pro právníky při rozhovorech s klienty, novinářské interview nebo všude jako vševysvětlující „skrytá kamera“…
 

Přejete si záznam toho, co děláte ve svém běžném životě a uploadovat to na internet nebo uložit do počítače a ukázat je ostatním? Teď, kdykoliv, kdekoli Vám neunikne žádné akční video, které chcete nahrát. 

Tato videokamera  zabudována do slunečních brýlí je vybavena i mikrofonem. Dále obsahuje vestavěnou dobíjecí baterii.

Funkce:

Brýle mají velmi malou velikost a váhu.

Design je módní a nenápadný.

Po připojení k PC možno použít jako PC kameru k chatování.

Podpora AVI video formátu.

Umožňuje provést záznam obrazu s vysokým rozlišením za nízkého osvětlení.

Podpora 30 fps na 720 * 480 bodů.

Podpora USB1.1 a USB2.0.

Podpora až 16GB T-flash kartu.

Zabudována LiPol baterie, která umožňuje nahrát video v délce více než hodinu, pohotovostní doba je až 300 minut

Balení obsahuje:
1x Videobrýle
1x Pevné pouzdro na brýle 
1x Čistící hadřík
1x USB kabel

Vyrobeno v Japonsku! Záruka 24 měsíců!

Paměť 16GB MicroSD SDHC vhodnou pro tuto kameru je možné koupit zde

Výrobek je možné nabíjet buď v USB portu počítače nebo pomocí napájecího a nabíjecího adaptéru do běžné zásuvky 220V na USB zde nebo pomocí autonabíječky na 12-24V s USB portem, kterou je možné objednat zde.

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 1500,- vč. DPH získáte ZDARMA sportovní hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 3000,- vč DPH je dopravné ZDARMA a dále získáte ZDARMA značkové náramkové hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“
 

Spokojenost zákazníků:
Vaše spokojenost je pro nás prvotní prioritou. Výběru zboží, zabalení zboží a péči o zákazníky věnujeme maximální důležitost. Pokud by i tak nastal jakýkoliv problém s Vašim zbožím nebo s našimi službami, prosím, dejte nám vědět a my uděláme to nejlepší k uvedení věcí do pořádku. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo zájem, prosím neostýchejte se kontaktovat nás na info-czech@GodDeal.cz

Všechno zboží skladem v ČR! Žádné posílání ze zahraničí bez záruky a s dodáním za týdny. Posíláme okamžitě, maximálně druhý den od objednání. ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ.