GodDeal NABÍDKA

Predaj na Slovensko

 Informácie o predaji na Slovensko, pozri tu. Je možné zaslať tovar v hotovosti na dobierku alebo si môžete zvoliť platbu vopred na účet do banky na Slovensku. Cena dopravy v tomto prípade je rovnaká ako pre objednávky po Českej republike.

Dotaz na zboží

Potřebujete poradit?

Certifikace:

 

1-kanálová USB karta pro digitalizaci obrazu

ŠPIONÁŽNÍ a protišpionážní technika, bezpečnostní kamery, rušičky » Záznamové a nahrávací zařízení / Video procesory

Cena s DPH:395.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Připraveno k odeslání 100 ks
ks

Kompaktní zařízení pro sběrnici USB umožňující digitalizaci analogového videosignálu PAL nebo NTSC. Převod probíhá v plném rozlišení dané normy (PAL: 720x576@25fps, NTSC: 720x480@30fps). Pro připojení zdroje obrazového a zvukového signálu jsou k dispozici tři konektory CINCH (1xkompozitní videosignál, 2xpro stereo audio) a jeden konektor HOSIDEN pro S-VIDEO signál. Pro současné zpracování video a zvuku tedy není vůbec zapotřebí samostatné zvukové karty.

USB klíč poskytuje nejrychlejší a nejjednodušší cestu k proměně počítače v monitor, rekordér a snímač statických snímků z libolného zdroje analogového videosignálu. Výhodou použití USB je možnost instalovat systém i na notebooky, kde by instalace podobného zařízení do sběrnice PCI nebyla možná. Okamžitě po zasunutí klíče do USB máte možnost sledovat obraz například z elektronického mikroskopu, bezpečnostní kamery, kamery v čekárně, videochůvičky nebo digitalizovat starší analogové záznamy. Parametry obrazu při zobrazování a nahrávání se dají jednoduše upravovat; je moné měnit jas, kontrast, HUE a saturaci. Kdykoli můžete stiskem tlačítka spustit nahrávání videsekvence nebo uložení statického snímku. Pokud je k počítači připojena tiskárna, můžete snímky okamžitě vytisknout a používat systém jako videotiskárnu. Tato možnost je vhodná například ve spojení s videomikroskopem při diagnostice a opravách mobilních telefonů (oxidace po vytopení atd…) nebo pro veterinární praxe vybavené elektronickým mikroskopem.

Jestliže se rozhodnete pomocí této karty konvertovat staré analogové záznamy na DVD, poslouží vám přiložená plná verze programu ULEAD VIDEO STUDIO SE 10, která vás provede digitalizací, střihem i authoringem DVD.

Technické parametry:

podpora: Windows 98, Windows 2000/ XP, Windows 7, 8.0, 8.1. a Windows 10
připojení: USB 2.0 a USB 3.0 (v1.x není podporována)
podporované videoformáty: PAL, NTSC (kompozitní, SVIDEO)
audio vstup: stereo RCA
rozměry: 88 × 28 × 18 mm

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 1500,- vč. DPH získáte ZDARMA sportovní hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 3000,- vč DPH je dopravné ZDARMA a dále získáte ZDARMA značkové náramkové hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“
 

Spokojenost zákazníků:
Vaše spokojenost je pro nás prvotní prioritou. Výběru zboží, zabalení zboží a péči o zákazníky věnujeme maximální důležitost. Pokud by i tak nastal jakýkoliv problém s Vašim zbožím nebo s našimi službami, prosím, dejte nám vědět a my uděláme to nejlepší k uvedení věcí do pořádku. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo zájem, prosím neostýchejte se kontaktovat nás na info-czech@GodDeal.cz

Všechno zboží skladem v ČR! Žádné posílání ze zahraničí bez záruky a s dodáním za týdny. Posíláme okamžitě, maximálně druhý den od objednání. ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ.